Історія Глиннівського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"

У Глиннівському НВК навчається 829 учнів та 95 дітей дошкільного віку, працює 70 педагогічних працівників, з них – 9 вищої категорії, 16 – І категорії, 15 – ІІ категорії, 30 – спеціалістів.

До матеріальної бази школи входять: 24 навчальні кабінети, комп’ютерний клас, медпункт, актова зала,спортзал, психологічний кабінет та інше.

Проблема, над якою працює педагогічний колектив школи: “Розвиток творчих здібностей учнів, як умова формування талановитої особистості”

На території школи розташовані 5 окремих приміщень (школа, котельня, очисні споруди, 2 пожежних резервуари та трансформаторна підстанція).Будівництво розпочато в 2004 році (освоєно 214,4 тис.грн.). З 2005 року по вересень 2008 року роботи не проводились у зв’язку з відсутністю фінансування. З вересня 2008 року будівництво школи відновлено. Школа поділена на чотири блоки, у 2009 році буде введено в експлуатацію два, які готові на 100%, два інших блоки знаходяться на стадії незавершеного будівництва.

Протягом року у школі проводяться традиційні заходи: Свято Першого дзвоника, День учителя, свято Покрови, «Юна зірка», «Нумо, козаче», свято Андрія, Миколая, Новорічне свято, конкурс колядок і щедрівок, День захисника Вітчизни, Шевченківські дні, 8 Березня, «Учень року»,«Веселі старти», лінійка до Дня Чорнобильської трагедії, конкурс «Роксолана», Зоряна естафета, святковий концерт до Дня Перемоги, День матері, Свято Букварика, Останнього дзвоника та багато інших.

Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi